Mersin Klima Tamir Merkezi

Mersin Klima Yetkili Servisi

Mersin Veito Isıtıcı Yetkili ServisiVeito marka ısıtıcı ve ısıtma cihazhlarının, ani su ısıtıcı ve şofbenlerinin Mersin bölgesinde teknik servislik hizmeti vermekteyiz . Ayrıca Veito marka ısıtıcıların Mersin'de Yetkili Servisiyizyiz.

Veito şofben ve su ısıtıcılarının satış sonrası montajı, garanti kapsamında teknik destek hizmeti veren Mersin Kocamaz Isıtma ve Soğutma Sistemleri 2006 yılından günümüze farklı markalardaki ısıtıcılar ve şofbenlere de teknik destek hizmeti vermektedir.

Kocamaz ısıtma soğutma sistemleri teknik servis olarak müşteri talebine göre her marka klima sistemleri üzerine hizmet vermekteyiz.

Ayrıca servisine ulaşamadığınız cihazlarınızın da servislik hizmetini yapmaktayız. Sürekli değişen teknoloji ile kendimizi eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz. Size de hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyarız. 

Biliyoruz ki, memnuniyetiniz, bir sonraki müşterimizin adresi olacaktır.


Veito Su Istıcı Yetkili Servisi Mersin Mersin Klima Tamiri


Kocamaz Isıtma Soğutma Sistemleri Mersin'de size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Her marka ve model klima için teknik destek hizmeti vermekteyiz. Kocamaz Isıtma ve Soğutma Sistemleri Klima Bakım Merkezi