Mersin Klima Tamir Merkezi

Mersin Klima Yetkili Servisi

Mersin Daxom Şofben Yetkili ServisiDaxom marka klimalara Mersin bölgesinde teknik servislik hizmeti vermekteyiz . Ayrıca Daxom marka şofbenlerin Mersin'de Yetkili Servisiyizyiz.

Daxom şofbenlere satış sonrası klima montajı, garanti kapsamında teknik destek hizmeti veren Mersin Kocamaz Isıtma ve Soğutma farklı markalardaki şofbenlere de teknik destek ihtiyaçlarında da size hizmet vermektedir.

Kocamaz ısıtma soğutma sistemleri teknik servis olarak müşteri talebine göre her marka klima sistemleri üzerine hizmet vermekteyiz.

Ayrıca servisine ulaşamadığınız cihazlarınızın da servislik hizmetini yapmaktayız. Sürekli değişen teknoloji ile kendimizi eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz. Size de hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyarız. 

Biliyoruz ki, memnuniyetiniz, bir sonraki müşterimizin adresi olacaktır.


Mersin Daxom Şofben Servisi Mersin Daxom şofben Tamiri


Kocamaz Isıtma Soğutma Sistemleri Mersin'de size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Her marka ve model klima, ısıtıcı, şofbenler için teknik destek hizmeti vermekteyiz. Kocamaz Isıtma ve Soğutma Sistemleri Klima Bakım Merkezi