Mersin Klima Tamir Merkezi

Mersin Klima Yetkili Servisi

Hizmetlerimiz

Kocamaz ısıtma soğutma sistemleri Mersin bölgesinde teknik servislik hizmeti vermekteyiz . Ayrıca Fujitsu Klimalarının Mersin Yetkili Servisiyiz.

2006 yılından bu yana yeni yapılan inşaat klima iç tesisat ,klima tamiri, servisi ve montajı hizmeti vererek cihazınızın kalitesinden ödün vermeden devam ettirmektedir. Amacımız siz değerli müşterilerimize en hızlı, güvenilir ve garantili bir servis hizmeti sunmaktır.

Kocamaz ısıtma soğutma sistemleri teknik servis olarak müşteri talebine göre her marka klima sistemleri üzerine hizmet vermekteyiz.

Kocamaz Isıtma ve Soğutma Sistemleri Mersin'de güneş panellerinin kurulum, bakım ve onarım hizmetlerinin yanısıra panel sistemlerinin tedariği konusunda da hizmet vermektedir.

Yerden Isıtma Sistemlerinin yapımının yanında bakım ve onarımı hizmetini de sağlamaktayız. Mekanlarınıza yerden ısıtma sistemleri kurarak, daha konforlu ısınma hizmeti sunuyoruz. Yerden ısıtma sistemleri ile daha çok verim alırsınız ve her yer aynı ısıda olur.

 

Kocamaz Isıtma ve Soğutma Sistemleri olarak size akü geri dönüşümünde profesyonel hizmet sunmaktayız.


Biliyoruz ki, memnuniyetiniz, bir sonraki müşterimizin adresi olacaktır.


Mersin Fujitsu Klima Servisi Mersin Hitachi Klima Servisi Mersin  Klima Servisi Mersin  Klima Servisi

Fujitsu Klima Mersin Servisi

Hitachi Klima Mersin Servisi

Klima Mersin Servisi

Klima Mersin Servisi

       
Mersinde General Klima Servisi Veito Mersin Yetkili Servisi Emsaş Aşı Dolapları Servisi

General Klima Mersin Servisi

Veito Isıtıcı Mersin Servisi

Emsaş Mersin Yetkili Servisi

Daxom Şofben Mersin Servisi

       
       

 

 

 

 

       
       


Kocamaz Isıtma Soğutma Sistemleri Mersin'de size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Her marka ve model klima için teknik destek hizmeti vermekteyiz. Kocamaz Isıtma ve Soğutma Sistemleri Klima Bakım Merkezi