Mersin Klima Tamir Merkezi

Mersin Klima Yetkili Servisi

Mersin Fujitsu Fujitherma Klima ServisiKocamaz ısıtma soğutma sistemleri Mersin bölgesinde teknik servislik hizmeti vermekteyiz . Ayrıca Fujitsu Klimalarının Mersin Yetkili Servisiyiz.

2006 yılından bu yana yeni yapılan inşaat klima iç tesisat ,klima tamiri, servisi ve montajı hizmeti vererek cihazınızın kalitesinden ödün vermeden devam ettirmektedir. Amacımız siz değerli müşterilerimize en hızlı, güvenilir ve garantili bir servis hizmeti sunmaktır.

Kocamaz ısıtma soğutma sistemleri teknik servis olarak müşteri talebine göre her marka klima sistemleri üzerine hizmet vermekteyiz.

Ayrıca servisine ulaşamadığınız cihazlarınızın da servislik hizmetini yapmaktayız. Sürekli değişen teknoloji ile kendimizi eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz. Size de hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyarız. 

Biliyoruz ki, memnuniyetiniz, bir sonraki müşterimizin adresi olacaktır.


Fujitsu Klima Bakımı Mersin Mersin Fujitherma Klima Tamiri


Kocamaz Isıtma Soğutma Sistemleri Mersin'de size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Her marka ve model klima için teknik destek hizmeti vermekteyiz. Kocamaz Isıtma ve Soğutma Sistemleri Klima Bakım Merkezi