Mersin Klima Tamir Merkezi

Mersin Klima Yetkili Servisi

Klima Bakımı Neden Önemlidir

Bakımsız Klima Hasta Ediyor

Kullanmakta olduğunuz cihazınıza servisimiz tarafından yapılacak periyodik klima bakım gelecekte yaşayabileceğiniz sorunları minimuma indirmektir.Klima bakımı için bizi arayın..

Daha Sağlıklı Bir Hayat için Klima Bakımınızı İhmal Etmeyiniz!

Kullanmakta olduğunuz klimanızın periyodik klima bakım işlemini gerçekleştirirseniz oluşabilecek sağlık problemlerine karşı önem almış olursunuz. Bakımı ve tamiri yapılmış klimalı ortamlar, sağlığa zararlı olabilecek mikrooganizmalar, kirli ve pis hava, toz parçalarından arındırılmış olur. Bakımı yapılmamış klimanın çalıştığı mekanlar sağlık problemi oluşma açısından çok daha riskli ortamlardır.

Oluşabilecek Sağlık Problemlerine Örnekler
 

Klimanıza Bakım yaptırmadığınız takdirde; Fibromiyalji, baş ağrısı, sinüzit, kronik yorgunluk, burun kanaması, yüz felci, alerji ve lejyoner gibi hastalıklarla karşılaşabilirsiniz. Sağlık konusunda sıkıntılı durumların çıkma ihtimalini minimuma indirmek için Klima Bakım Servisi hizmeti gerekmektedir.

Tam Verim ve Yüksek Tasarruf için Klima Bakımı 

Klima cihazları iç ve dış ortamda değişik hava şartlarına maruz kalan cihazlardır. Klimaların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar klimanın performansında büyük düşüklüğe neden olur. Ayrıca klimadaki soğutucu gazın işletme basıncında mevsimlere göre düzeltme yapılması şarttır. Bu nedenledir ki Klimalara yılda iki kez klima bakım servis işlemleri yapılması gerekmektedir. Bakımı yapılmayan klimaların verimliliği düşer, enerji sarfiyatı artar.

Ekonominize destek olacak şekilde enerji tüketim maliyetlerini düşüren ve klimanızın maksimum performans ve verim ile çalışmasını sağlayacak olan Klima Bakım Servis işlemleri için kocamaz ısıtma soğutma sıstemlerı  size en uygun çözümleri sunuyor.

Alanında uzman, eğitimli ve müşteri odaklı çalışan kocamaz ısıtma soğutma sısıtemlerı  Bakım Servisi teknik ekibi tarafından klima bakımı hizmeti almak için KLİMA BAKIM FORMU'nudoldurabilir veya klima bakım teklifi için 0544 652 82 85  numarayı arıyarak  yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

Klima Bakım Sözleşmesi
 
Klima Bakım Servisimizden Klima Bakım hizmetini düzenli ve belirlenmiş aralıklarda sorunsuz almak için kocamaz ısıtma soğutma sıstemlerı  Servisi ile Klima Bakım Sözleşmesi yapabilirsiniz.

Neden Klima Bakım Sözleşmesi Yaptırmalısınız? 

Klima bakım sözleşmesi yapan müşterilerimiz yıl boyunca çıkan arızalarda klima  servis bedeli ödemezler. Sadece kullanılan yedek parça ve işçilik bedeli fatura edilir.
Size bildirilen gün içerisinde klima bakım servis hizmeti verilir. Klimanızın tam ve güvenilir bakımı yapılır.
Klima bakım sözleşmesi yapan müşterilerimize sistem odası ve benzeri önemli noktalarındaki klima arızalarının yerinde giderilememesi durumda yedek cihaz verilir.