Mersin Klima Tamir Merkezi

Mersin Klima Yetkili Servisi

BİZ KİMİZ

Kocamaz ısıtma soğutma sistemleri Mersin bölgesinde teknik servislik hizmeti vermekteyiz . Ayrıca Fujitsu Marka Klimalarının Mersin Yetkili Servisiyiz.

 

Bunların dışında Daxom ve Copa Marka Şofbenlerin, Veito Marka Isıtıcıların Mersin Yetkili Servisiyiz.

2006 yılından bu yana yeni yapılan inşaat klima iç tesisat ,klima tamiri, servisi ve montajı hizmeti vererek cihazınızın kalitesinden ödün vermeden devam ettirmektedir. Amacımız siz değerli müşterilerimize en hızlı, güvenilir ve garantili bir servis hizmeti sunmaktır.

Kocamaz ısıtma soğutma sistemleri teknik servis olarak müşteri talebine göre her marka klima sistemleri üzerine hizmet vermekteyiz.

Ayrıca servisine ulaşamadığınız cihazlarınızın da servislik hizmetini yapmaktayız. Sürekli değişen teknoloji ile kendimizi eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz. Size de hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyarız.

 

Firma Politikamız: Müşteri memnuniyetni %100'e ulaştırmak amacıyla , ısıtma, soğutma, klima, havalandırma ve çiller soğutma sistemleri alanlarında, müşterimize en kaliteli malzeme, ürün, yaygın hizmet ağı ile minimum maliyetle en kaliteli hızlı hizmeti verebilmektir.

 

Amaç: Teknolojide değişen yenilikleri yakından takip etmek, personelimizin sürekli seminerlere katılarak kendilerini yenilemeleri ve değişen teknolojileri müşterilerimize birebir aktarmaktır. Bu amaç ile hedeflerimize ulaşmak için araç, gereç, ekipman , yedek parça, teknik dökümanlar ve cihaz kalibrasyonları tam zamanında güncellenmektedir. 

Biliyoruz ki, memnuniyetiniz, bir sonraki müşterimizin adresi olacaktır.


Klima Bakımı Mersin Her Mara Klima Tamiri


Kocamaz Isıtma Soğutma Sistemleri Mersin'de size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Her marka ve model klima için teknik destek hizmeti vermekteyiz. Kocamaz Isıtma ve Soğutma Sistemleri Klima Bakım Merkezi