Mersin Klima Tamir Merkezi

Mersin Klima Yetkili Servisi

Mersin Hitachi Klima Yetkili ServisiHitachi marka klimaların Mersin'de teknik servis ve yetkili servislik hizmetini vermekteyiz . Ayrıca Hitachi marka klimalarının Mersin'de Yetkili Servisiyizyiz.

Hitachi klimalara satış sonrası klima montajı, garant kapsamında teknik destek hizmeti veren Mersin Kocamaz Isıtma ve Soğutma Sistemleri 2006 yılından günümüze farklı markalardaki klimalarında teknik destek ihtiyaçlarında da size hizmet vermektedir.

Kocamaz ısıtma soğutma sistemleri teknik servis olarak müşteri talebine göre her marka klima sistemleri üzerine hizmet vermekteyiz.

Ayrıca servisine ulaşamadığınız cihazlarınızın da servislik hizmetini yapmaktayız. Sürekli değişen teknoloji ile kendimizi eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz. Size de hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyarız. 

Biliyoruz ki, memnuniyetiniz, bir sonraki müşterimizin adresi olacaktır.


Mersin Hitachi Klima Yetkili Servisi Mersin Hitachi Klima Tamiri


Kocamaz Isıtma Soğutma Sistemleri Mersin'de size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Her marka ve model klima için teknik destek hizmeti vermekteyiz. Kocamaz Isıtma ve Soğutma Sistemleri Klima Bakım Merkezi