Mersin Klima Tamir Merkezi

Mersin Klima Yetkili Servisi

Mersin Copa Şofben Yetkili ServisiCopa marka klimalara Mersin bölgesinde teknik servislik hizmeti vermekteyiz . Ayrıca Copa marka şofbenlerin Mersin'de Yetkili Servisiyizyiz.

Copa şofbenlere satış sonrası klima montajı, garanti kapsamında teknik destek hizmeti veren Mersin Kocamaz Isıtma ve Soğutma farklı markalardaki şofbenlere de teknik destek ihtiyaçlarında da size hizmet vermektedir.

Kocamaz ısıtma soğutma sistemleri teknik servis olarak müşteri talebine göre her marka klima sistemleri üzerine hizmet vermekteyiz.

Ayrıca servisine ulaşamadığınız cihazlarınızın da servislik hizmetini yapmaktayız. Sürekli değişen teknoloji ile kendimizi eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz. Size de hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyarız. 

Biliyoruz ki, memnuniyetiniz, bir sonraki müşterimizin adresi olacaktır.


Copa Şofben Bakımı Mersin Mersin Copa Şofben Tamiri


Kocamaz Isıtma Soğutma Sistemleri Mersin'de size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Mersin'de Copa ve tüm marka ve modelde klima, ısıtıcı, şofbenlere teknik destek hizmeti vermekteyiz. Mersin Kocamaz Isıtma ve Soğutma Sistemleri Klima Bakım Merkezi

mersin copa şofben servisi